Serwis dla rodzin osób osadzonych KontaktZaloguj się lub zarejestrujTwoje kontodeklaracja dostępności

Adres korespondencyjny

Ul. Kocjana 3
01-473 Warszawa

Zadzwoń do nas

IGB MAZOVIA
+48 22 328 61 41

RegulaminO nasPaczka żywnościowaPaczka chemicznaOferta specjalnaJak działamy?KontaktRegulamin Tpay
wyszukiwarka
OdPaczkidoPaczki > Jak działamy?

Jak działamy?

Sklep internetowy ma za zadanie usprawnić realizację paczek żywnościowych oraz chemicznych dla osób pozbawionych wolności przebywających w jednostkach penitencjarnych obsługiwanych przez Zamawiającego: AŚ Warszawa Białołęka, OZ Bemowo, ZK Warszawa Białołęka, OZ Popowo, AŚ Warszawa Grochów, AŚ Warszawa Służewiec, ZK Sieradz, OZ Męcka Wola.

Realizując paczkę za pomocą naszego sklepu „Od paczki do paczki” mają państwo gwarancję, że realizowana jest ona bezpośrednio przez Kantynę znajdującej się w jednostce penitencjarnej gdzie przebywa osadzony. Nie ma żadnych pośredników. Ponadto w każdej chwili udzielimy Państwu informację o statusie realizowanej paczki, odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące realizowanych zakupów oraz wyjaśnimy wszelkie wątpliwości co do realizacji paczek.

W sytuacji gdy z powodów niezależnych od PGSW (tj. wyjście na wolność, transport, brak uprawnień i inne) paczka nie może być zrealizowana, zwroty przekazywane są niezwłocznie przez PGSW osobie, która paczkę opłaciła na podstawie oświadczenia zamawiającego, które należy wypełnic przy sporządzaniu zamówienia.

Sklep „Od paczki do paczki” umożliwia szybkie i łatwe sporządzanie zamówień na paczki oraz dokonywanie wpłat za paczki. Po sporządzeniu formularza zamówień oraz dokonaniu wpłaty klikają Państwo „Realizuj paczkę” i w tym samym momencie zamówienie automatycznie pojawia się w systemie. Dzięki takiemu rozwiązaniu Państwo zaoszczędzą czas przy sporządzaniu zamówień, a my jako jednostka realizująca Państwa zamówienia zaoszczędzimy czas na wprowadzaniu tych zamówień do systemu.

Ponadto chcąc zaoszczędzić jeszcze więcej Państwa czasu podczas składania zamówienia to w trakcie wyboru produktów do paczki podliczana jest kwota paczki. W przypadku paczki żywnościowej na bieżąco podliczana jest waga produktów oraz ilość napojów aby nie przekroczyć limitów.

Jedyną dodatkowa opłatę jaką Państwo ponoszą jest to opłata za przygotowanie paczki w wysokości 2zł. Paczki realizowane na rzecz osadzonych pakowane są w specjalny rękaw z foli termokurczliwej o grubości 50 mikronów. Cała paczka zgrzewana jest przemysłową stołową zgrzewarką impulsową. Na koszt takiej opłaty składają się takie czynniki jak koszt amortyzacji (m.in. eksploatacja maszyny, zużycie energii) oraz koszt folii.

Płatności za realizowane zamówienie mogą Państwo dokonać na kilka sposobów:

 

  1. 1. przelewem bankowym za pośrednictwem portalu zewnętrznegoTpay,
  2. 2. przelewem  – system generuje wypełniopny druk przelewu ( bankowego / pocztaowego ) na właściwy rachunek bankowy IGB MAZOVIA

 

W przypadku wyboru sposobu płatności za pośrednictwem portalu zewnętrznego Tpay skrócony jest czas oczekiwania na paczkę, ponieważ otrzymujemy na wskazany adres mailowy, że dokonano płatności i nie czekamy aż płatność wpłynie na nasze konto. Po otrzymaniu powiadomienia o zapłacie za paczkę oraz otrzymaniu formularza zamówienia, paczka jest natychmiastowo realizowana.

Newsletter

Poznaj nasze nowości oraz unikalne oferty szybciej niż inni

Social Media

Przeczytaj o nas więcej.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. OK, zgadzam się.